Active Users:430 Time:17/06/2025 11:22:12 PM
It would cost far more than for me to eat a Klondike bar Roland00 Send a noteboard - 25/04/2018 06:27:18 AM

View original post
Pay the $2.64 for the 3 pack at Wal-Mart. Seems a bit easier than having to perform stupid human tricks

Chocolate Covering and Vanilla Ice Cream is really not that good.

Now the Reese's Ice Cream Bar manufactured by Klondike...well that is worth the $3 dollars and maybe worth what it does to my manly figure.

Reply to message
What would you do for a Klondike bar? - 23/04/2018 07:23:45 AM 820 Views
Not throw it away in disgust. - 23/04/2018 07:55:58 AM 496 Views
What wouldn't you do is better question *NM* - 23/04/2018 02:41:13 PM 217 Views
Nothing. - 23/04/2018 03:56:15 PM 547 Views
No wonder your work has plumbing problems *NM* - 23/04/2018 06:33:57 PM 242 Views
Really? Free dishwashing and free ice cream - 23/04/2018 07:07:20 PM 487 Views
My company owns Klondike - 23/04/2018 11:57:50 PM 508 Views
I would be so fat *NM* - 24/04/2018 11:27:46 AM 233 Views
So you really mean "I'd work at a soul-crushing job for a Klondike bar" *NM* - 24/04/2018 02:05:13 PM 229 Views
I suppose you could say that, couldn't you? *NM* - 24/04/2018 02:11:28 PM 229 Views
Damn man , stop waving that razor around - 24/04/2018 10:23:35 PM 544 Views
Wouldn't you like to know - 24/04/2018 01:28:22 PM 510 Views
I would - 25/04/2018 05:20:53 AM 480 Views
It would cost far more than for me to eat a Klondike bar - 25/04/2018 06:27:18 AM 513 Views
oh, those are good! - 26/04/2018 04:18:14 AM 515 Views
but not as entertaining *NM* - 25/04/2018 02:34:09 PM 239 Views

Reply to Message